Χαρίστε μια γεύση από Ελλάδα με το premium σετ δώρων Κρητικής Τσικουδιάς! Αυτή η συλλογή περιλαμβάνει 3 φιάλες των 500ml αυθεντικής, χειροποίητης Τσικουδιάς, που αποστάζεται από την καρδιά της Κρήτης με παραδοσιακές μεθόδους.
Τρεις φιαλες που αντιστοιχουν σε διαφορετικες περιοδους συγκομιδής απο 3 τελείως διαφορετικα σταδια ωριμανσης του καρπου, της ποικιλιας Τσουνατη.Η συγκομιδή έχει γίνει απο ενα μόνο κτημα στα Ορεινα της περιφερειας της επαρχιας Σελίνου στο μικρό μας χωριουδακι Αγριλες.